Akustik Paravanlar

Gürültünün yoğun olduğu mekanlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

Ortamlarda araları bölmek ve seslerin birbirine karışmasına engel olmak amacıyla kullanılan akustik özellikte bir üründür. Dilediğiniz ölçülerde mekanlarınıza uygun renkte akustik paravan temin edebilirsiniz.Akustik Kumaş Paravan

Dekoratif bir şekilde kullanılan akustik paravanlar bölme duvar gibi de düşünülebilir. Ofislerinize farklı bir görünüme neden olmadan uyum sağlar. Ofis eşyalarınıza uygun bir şekilde üretilip dekor edilebilir. Genel olarak ofislerde ve çağrı merkezlerinde kullanılır. Panelin arkasından veya yan odadan ses gelmesini engeller. Birinci kalite bir üründür. Renk seçenekleri ile akustik paravanlar üretilir.

Akustik Kumaş Kaplı Paravan

Akustik Kumaş Kaplı Paravan

Aluminyum çerçeve içerisine oturtulan 40 mm kalınlığında yüksek yoğunlukta camy ünü levhadan oluşmaktadır. 100 mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda iyi bir hava sirkülasyonu sağlanır. Modüller, alet kullanmadan hızlı bir şekilde monte edilebilir ve tekrar sökülebilir. İsteğe göre birbirlerine bağlanır ve belli ölçülerde döndürülebilir.

Paravan Ofis Masa Bölmeleri

Paravan Ofis Masa Bölmeleri

Akustik paravanlar örnek vericek olursak ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda masalar arasında kullanılabilir. Kumaş kaplı modelleri mevcut olup gürültülü mekanlarda ses karışıklıklarını engeller ve dekoratif bir görünüm sağlar. Kullanılacak alanın ebatlarına göre istenilen adetteki paneller birbirine monte edilir. Alüminyum çerçeveler istenilen renge boyanabilir.

Ebatlar 600*1700 mm, özel ebatlar da yapabilmektedir.

Kalınlık 40 mm, Akustik NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Bir önceki ürünümüz olan KUMAŞ KAPLI PANELLER başlıklı ürünümüzde inceleyebilirsiniz.

Diğer Ürünlerimiz
1 yorum
  1. Ceren diyor

    Ofisimize 3 adet akustik paravan panel aldık. kullanışlı ve şık

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.