Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger, ses emici özellikte yanmaz I. sınıf malzemeden üretilmektedir. Yüzeyi piramit şeklinde genellikle akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir.

Akustik Piramit Sünger

Tek başına ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılamaz ancak bariyerli modelleri güçlü bir ses yalıtımı sağlayabilir. Akustik Sünger Ortamdaki yankı, eko gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılabilir. Açık hücreli ses emici akustik bir üründür.

Akustik süngerlerin ses iletim kaybını sağlamak amacıyla, iki sünger katmanı arasının özel ses engelleyici EPDM ağır ses yalıtım kamasıyla lamine edilmesiyle üretilen, yüksek akustik değerlere sahip süngerlerdir

Piramit sünger seslerin kalitesini artırmaktadır. Ses akustik bir enerjidir. Akustik özellikteki piramit sünger sesin kaynağından bozulmadan alınmasını sağlamaktadır. Bozulmadan aktarılan ses temiz ve kaliteli bir şekilde duyulmaktadır. Ortamda çınlama, yankılanma gibi ses problemlerinin oluşmasına engel olur.

Akustik Piramit Sünger Teknik Özellikleri

  •  Ham madde : Poliüretan
  •  Kalınlık : 40 mm – 50 mm – 70 mm
  •  Ebat : 100 cm x 100cm (Standart)- 50 cm x 50 cm (Özel Kesim ve Pahlı Model)
  •  Paket : 10 m2
  •  Renk : Yanmaz – Siyah / Yanan – Antrasit ( Farklı renklerde flok kaplama yapılabilir.)
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
  •  Yoğunluk : 50 DNS (Standart) – 70 ve 90 DNS Özel Üretim
[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Bir önceki ürünümüz olan Akustik Sünger başlıklı ürünümüzde inceleyebilirsiniz.

Diğer Ürünlerimiz
1 yorum
  1. Onur diyor

    20 metre kare piramit sünger aldık. Odamızdaki ses yankılanması sorunu tamamen ortadan kalktı ilginizden dolayı teşekkür ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.