Akustik Special Sünger

Akustik special sünger, akustik ses sorunlarını çözmeniz için size en uygun fırsatı sunmaktadır. Üstün ses yutum katsayısı, yanmazlık özelliği ile uygun fiyatlıdır. Ses emici özelliği ile ses yalıtımı sağlamaktadır. Akustik mekanlarda eko, yankı gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılmaktadırlar.Akustik spesiyal sünger

Akustik sünger çeşitleri arasında spesiyal desenli sünger de bulunmaktadır. 38 mm kalınlığında üretilen spesiyal desenli sünger poliüretan maddesinden 50 dns – 70 dns – 90 dns yoğunlukları arasında elde edilmektedir. Seslerin bozulmaması için performans sergilemektedir. Ses frekanslarını kontrol altına alarak temiz ve sağlıklı bir şekilde aktarılmasını sağlar.

En iyi standartlara sahip ve özel üretilen spesiyal sünger akustik ses yalıtım süngeridir. Poliüretan köpükten üretilir. Ses yutum özelliği vardır ve diğer süngerlere göre ses yutumu daha fazladır. Akustik düzenleme sağlar. Akustik düzenlemesi ile ve ses emiciliğiyle performans sağlar, kullanım alanları geniştir. Yüksek yoğunluğu ve kalınlığı ses geçirme oranını düşürür.

Akustik Special Sünger Teknik Özellikleri

  •  Ham madde : Poliüretan
  •  Kalınlık : 4 cm
  •  Ebat : 100cm x 100cm – 50cm x 50cm
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
  •  Yoğunluk : 50 DNS (Standart) – 70 ve 90DNS ÖZEL ÜRETİM
Akustik Special Sünger
Akustik Special Sünger

Special Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları

Akustik special ses yalıtım süngerleri genel kullanım amacı olarak akustik mekanları söylemiştik. Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performans sağlamaktadır.

Kayıt odası, müzik odası, stüdyo, enstrüman odası vb. mekanlarda kullanılır.  Akustik düzenleme, ses performansı artırılması ve ses sorunlarından arınılması için kullanılır.

Spesiyal ses yalıtım malzemesi uygulaması kolay olup yüzeyi sprey boya ile boyanabilmektedir. Uygulaması için solid yapıştırıcı, silikon veya bali aracılığı ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız.

İstediğiniz miktarda istediğiniz kalınlıkta sipariş vermek için ofisimizi ziyaret edebilir, telefon ile sipariş bildirebilirsiniz.

Bir önceki ürünümüz olan Akustik Sünger başlıklı ürünümüzde inceleyebilirsiniz.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
Diğer Ürünlerimiz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.