Bariyerli Süngerpan

Bu malzemeleri ayrı ayrı ele alıcak olursak süngerpan sıkıştırılmış ses yalıtım süngeridir. Ses kesici özellikte bir üründür.

Ses yalıtım uygulamalarında şiddetli gürültü olan ortamlarda yetersiz kaldığı durumlarda ses bariyeri ile beraber kullanılmaktadır. Ses bariyeri, yüksek yoğunlukta elde edilen ses kesici özelliği bulunan bir üründür. Zemin, tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarının hepsinde kullanılabilmektedir. Süngerpanın arasına lamine edilerek kullanılabilmektedir.Bariyerli Bondex Süngerpan

Bariyerli süngerpan ortamlar arası geçiş yapan gürültüler, bir mekanda oluşan seslerin dışarı sızmaması yada dış ortamdan bir mekanın içine giren seslerin engellenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Yüksek yoğunluktaki ses kesici iki malzemenin birleşiminden oluşturulan bu malzemenin ses yalııtm performansı mükemmeldir.

Bariyerli Bondex Süngerpan Ses Yalıtım Süngeri

Bir çok mekanda, ses yalıtım ihtiyacı duyulan her ortamda kullanılabilmektedir. Özel yapıştırıcısı ile yapıştırılarak uygulanmaktadır. Zorlu yüzeylerde mantolama tekniğiyle uygulanabilmektedir.

Bir önceki ürünümüz olan Ses İzolasyon Malzemeleri başlıklı ürünümüz Akustik Karo Halı, Bariyerli Akustik Süngerpan ve Kauçuk Tabanlı Akustik Halı hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Diğer Ürünlerimiz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.