Basotect Yüzer Tavan Süngeri

Basotect yüzer tavan süngerleri tarzınıza uygun renk seçimi sayesinde bulunduğunuz ortama renk katan yüzer tavan panelleri sayesinde artık ısı yalıtımı için günlerce uğraşma derdiniz sona ermiştir.

Ayrıca bu paneller uğultu, eko, yankı gibi ses bozukluklarını önleyerek seslerin kaliteli bir şekilde iletilmesine yardım ederek, ses sorunlarının önüne geçer. Üstelik dekoratif olmasından dolayı bu ürün hem ses yalıtımı için hemde ortamın havasını değiştirmek için dekoratif olarak ta kullanılmaktadır.

Basotect Yüzer Tavan Süngeri

Basotect süngerler anti bakteriyeldir. Beyaz ve gri renkleri mevcuttur. Basotect süngerler akustik düzenin sağlanabilmesi için tavanlarda kullanılabilir. Yankılanma, eko gibi seslerin çözümlenmesini sağlar. Ana maddesi melamindir. Basotect süngerler üretilirken kimasayal madde kullanılmaz. Yanmazlık özelliği vardır. Bakteri üretmez.

Basotect yüzer tavan süngerleri

Yanmaz Basotect Yüzer Tavan Süngeri

Yanmazlık standartlarına göre üretilir. Her ortama uygun ve dekoratif bir üründür. Yüzer tavan basotect melamin sünger, tavana asılarak uygulanmaktadır. Özel askı aparatıyla beraber tavana asılır. Farklı boyutlarda ve yoğunluklarda elde edilebilir. Uygulandığı mekana şık bir görünüm kazandırır. Ateşle temas ederse yanmaz, erimez ve damlacık oluşturmaz. Anti bakteriyel özellikte akustik bir paneldir.

Sağlam malzemelerden yapılan özelliği sayesinde seslerin yalıtımı konusunda kaliteli hizmet sunan ürün, kullanıcıları için en kaliteli ve garantili hizmeti sunmaktadır.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir önceki ürünümüz olan Akustik Sünger başlıklı ürünümüzde inceleyebilirsiniz.

Diğer Ürünlerimiz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.