Fitness Salonu Ses Yalıtımı

Günümüzde spor yamak için tercih edilen en önemli yerlerden biri Fitness Salonlarıdır. Fitness salonlarında enerjinizi atabilir ve güne zihne başlayabilirsiniz.

Fitness Salonu Ses Yalıtımı

Müşterilerin fitness aletlerinden çıkan seslerden rahatsız olmaması ses yalıtımı yapılması gerekir. Fitness aletleri inanılmaz rahatsız edici sesler çıkartır. Fitness Salonu Ses YalıtımıBu sesler müşterilerinizi rahatsız eder ve verimini düşürür. Salon sahipleri için ise bu kadar sesli ortamda durmak rahatsız edici bir durumdur.

Fitness salonlarında en büyük ses sorunlarından biri fitness aletlerinin çıkardığı yüksek derecede titreşimli seslerdir. Bu titreşimleri önlemek için zemin ses yalıtımı yapılması gerekir. Fitness Salonu Ses YalıtımıZeminde titreşim alıcı kauçuk levha kullanabilirsiniz. Kauçuk levhanın titreşim alma özelliği nedeniyle yüksek performanslı bir üründür.

Fitness Salonu Ses Yalıtımı

Tavan da ise baffle, yüzer tavan kullanabilirsiniz. Kumaş paneller, akustik süngerlerle fitness salonunda seslerin emilmesini sağlayabilirsiniz. Ses yalıtım malzemelerimiz dekoratif ve ses emme gücü yüksek ürünlerdir.

Fitness Salonu Ses Yalıtımı

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir önceki ürünümüz olan Ses Yalıtımı başlıklı ürünümüz Ses yalıtım uygulamaları, Ses yalıtımı duvar ve ses yalıtımı nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Ürünlerimiz

Yoruma kapalı.