Korkut Evi Ses Yalıtımı

Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen evden kaçış oyunları aynı zamanda odadan kaçış ya da korku evi oyunları olarak da bilinmektedir. Korku evlerinde çıkan yüksek volume sesler civarda oturan ya da geçen insanları rahatsız eder.

Korku evlerindeki amaç insanları korkutarak aksiyon dolu bir macera yaratmaktır. Bu esnada yüksek sesli korkunç sesler ortama yayılır. KORKU EVİ SES YALITIMIHemde misafirlerinizin korku dolu çığlıklarını bastırmak hem de oyun esnasında kullandığınız müzikler çevrenizdeki insanları rahatsız edebilir. Bu seslerin dışarıya çıkmaması için ses yalıtım malzemeleri kullanabilirsiniz. Akustik sünger, kumaş paneller, bariyerli sünger vb bir çok ses yalıtım malzemesi kullanabilirsiniz.

Korku evinizi (oyundan kaçış) ses yalıtımı yaptırarak civardaki insanların rahatsız olmasından çekinmeden müşterileriniz keyifle oyunu oynayabilir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki ürünümüz olan Disco & Bar Ses Yalıtımı başlıklı ürünümüz bar akustik yalıtım, bar ses izolasyonu ve bar ses yalıtımı hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Diğer Ürünlerimiz

Yoruma kapalı.