Masa Seperatörleri

Görüntü ve ses ayrımına  yardımcı olmaktadır. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir. Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam, melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.Masa Seperatörü | Akustik Masa Seperatörü Fiyatı

Yan yana veya karşılıklı masaların arasından geçirilerek içinden kabloların geçtiği ve priz uygulamaları konulan çift ve tek yüzey kullanım alternatifli, üzerine ofis donanımlarını koyabileceğiniz destek aparatlı komple bir sistemdir.

Temiz bir çizgi taşıyan, personel için konsantre olmayı kolaylaştıran ve motivasyonu artıran bir iş ortamı yaratılmış olur. Çalışanın ihtiyaç duyacağı her gereci kolaylıkla elinin altında bulundurmasını sağlayan masa arası seperasyonu sistemi CD’lik ile kalemlik rafları,yatay/dikey broşürlük ve notluk gibi destek aparatıyla zenginleştirilir.

Masa Seperatörü

  • Ebat : İstenilen Ebatlarda
  • Kalınlık : 20 mm ve 40 mm
  • Renk : Akustik Kumaş Renklerinde
  • Kenar Detayı : Özel üretim, dekoratif alüminyum profil ile çerçevelendirilmiş.
  • Ana Malzeme : 95 Kg/m³ yoğunluğunda cam yünü levha

Masa Seperatörü | Akustik Masa Seperatörü Fiyatı

Özellikle çağrı merkezlerinde çok sık kullanılan bir sistem olan masa seperatörleri telefonda iletişimde ortamdaki sesin karşı tarafa gitmesini engellemektedir. Bu sayede iletişim daha gürültüsüz, buğultulu ses olmadan net bir şekilde sağlanmaktadır. Dar alanlar için ideal bir çözümler bütünü oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışma olanağı sağlar.Ufak mekanların sıkıcılığından arındıran bu sistem sayesinde ferah çalışma alanları hayat bulur.

Bir önceki ürünümüz olan KUMAŞ KAPLI PANELLER başlıklı ürünümüzde inceleyebilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
Diğer Ürünlerimiz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.