Ses Kesici Süngerpan

Yüksek frekanslı sesleri kesebilen bondex ses kesici süngerler duvar tavanlarda ses yalıtımı amacıyla hatta zeminlerde de titreşim emici malzeme olarak kullanılabilir.

İnşaat uygulamalarında kullanılır ve duvar arasına konulup sesin geçmemesi sağlanır. Çok tercih edilen bir üründür, hava geçirgenliği sağlar ve hafiftir. Ses yalıtımında %80 %90’a kadar yalıtım sağlar. Poliüretan maddeden üretilirler. Kullanım alanları geniştir. Ağır kurşun bariyer ile kullanıldığında daha güçlü ses yalıtımı sağlar.

Bondex Ses Kesici Sünger Teknik Özellikleri

  • Ebat : 100cm X 100cm
  • Kalınlık : 10-20-30-40-50 mm
  • Yoğunluk : 100-180DNS arası
  • Yanmazlık : Yok
  • Model : Kendinden Yapışkanlı Üretilebilir.
  • Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

Bondex Ses Kesici Sünger Kullanım Alanları

– Jeneratör Odası Ses İzolasyonu – Makina Dairesi Ses İzolasyonu – Asansör Dairesi Ses İzolasyonu – Asansör Dairesi Ses İzolasyonu – Kazan Dairesi Ses İzolasyonu – Enstrüman Çalgı Odası Ses Yalıtımı – Hidrofor Odası Ses İzolasyonu – Kompresör Odası Ses İzolasyonu – Piyano Odası Ses Yalıtımı – Stüdyo Ses Yalıtımı – Hastane EMAR (Mr) Odası Ses Yalıtımı – Bateri Odası Ses Yalıtımı – Akustik Oda Ses Yalıtımı – Müzik Odası Ses Yalıtımı – Tekne Motor Kabini Ses Yalıtımı.

SES KESİCİ SÜNGERPAN

Uygulaması basittir, uygulandığında hemen duvara yapışır.

Bondex Bariyerli süngerler gerçekten etkili ses izolasyon süngerleridir. Kullanıldıkları ortamda çok yüksek sesleri dahil izole eder. Ağır Kurşun Bariyer dediğimiz malzeme kauçuk (pvc) den üretilen ses yalıtım bariyeridir. Kullanacağınız süngerin kalınlığı ne kadar büyükse ses yalıtım oranı o kadar artacaktır.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir önceki ürünümüz olan Ses İzolasyon Malzemeleri başlıklı ürünümüz Akustik Karo Halı, Bariyerli Akustik Süngerpan ve Kauçuk Tabanlı Akustik Halı hakkında bilgiler verilmektedir.

Diğer Ürünlerimiz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.